Rovnou na obsah Rovnou na menu
MŠ Nespeky
Mateřská škola Nespeky Kolečko

Mrkvička

Mrkvička 1

Cílem projektu Mrkvička je poznávat kouzlo pobytu v přírodě, zkoumat přírodu všemi smysly.

Projekt umožňuje pedagogům seznámit se se zajímavými kolegyněmi, pravidelně se setkávat, předávat si vzájemně nápady a nechat se inspirovat nápady druhých.

Projekt poskytuje metodickou a informační podporu a umožňu­je vzájemnou výměnu zkušeností mezi školami v oblasti EVVO. Podpora MŠ zahrnuje především pravidelné rozesílky metodických a informačních materiálů včetně Informačního bulletinu MRKVIČKA.

Informační bulletin MRKVIČKA pomáhá s ekologickou výchovou a vzděláváním pro udržitelný roz­voj pedagogům mateřských škol.  Každé číslo bulletinu má konkrétní téma. Zároveň obsahuje ustálené rubriky: náměty a nápady přímo ze škol, zelené okénko, pedago­gika a psychologie, ekologická výchova, nabídka pomůcek či pracovní listy přímo pro výuku.

Bližší informace najdete na www.pavucina-sev.cz.

Datum vložení: 15. 9. 2023 10:47
Datum poslední aktualizace: 15. 9. 2023 10:52