Digitalizujeme školu

DIGITALIZUJEME ŠKOLU REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY - KOMPONENTA 3.1

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

Naše škola získala v projektu DIGITALIZUJEME ŠKOLU dotaci na zakoupení IT pomůcek pro výuku dětí ve výši Kč 33.600,-.

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

Naše škola získala v projektu DIGITALIZUJEME ŠKOLU dotaci na zakoupení IT pomůcek pro výuku dětí ve výši Kč 33.600,-.

Digitalizujeme školu

Leták publicita Digitalizujeme školu.pdf