Hravé lyžování

Projektu Hravé lyžování ve Ski areálu Chotouň se účastníme každoročně. Jedná se o 5-ti denní lyžařský kurz, kde výuku zajišťují kvalifikovaní lektoři.

Náplní kurzu je skupinová výuka pro začátečníky a pokročilé, průměrně 6 dětí na lektora. Kurz probíhá v lyžařském parku pro děti a po zvládnutí oblouku a pluhu děti lyžují na veřejné sjezdovce s  vlekem. Pokud nemáte vlastní lyžařské vybavení, je vše možné zapůjčit po dobu trvání kurzu v místní půjčovně. Pro převlékání a svačinky je připraven vyhřívaný prostor. Kurz je ukončen závody, které si děti vždy užívají a vzájemně si fandí. Spokojenost  dětí a jejich neuvěřitelné pokroky na lyžích  si můžete prohlédnout  ve fotogalerii jak na fotkách, tak především na videích.

Bližší informace najdete na www.hravelyzovani.cz.

Datum vložení: 29. 11. 2017 12:04
Datum poslední aktualizace: 15. 9. 2023 10:45