Projekty

Vážení rodiče,

dovolte nám, abychom Vás souhrnně informovali o projektech, které v naší školce probíhají, ať již delší dobu nebo jsme do nich vstoupili v průběhu tohoto školního roku. U každého projektu uvádíme, jakým způsobem se angažujeme jako školka, jak se projekt charakterizuje sám, kde můžete získat další, podrobnější informace, případně jak nám můžete pomoci vy. Prosím, udělejte si chvilku času, jistě zde naleznete spoustu zajímavých informací. Vaše případná odezva pro nás bude velmi důležitá. Děkujeme.

Projekty

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž

Sněhuláci pro Afriku

Sněhuláci pro Afriku jsou každoročně se opakující benefiční aktivita, při které gambijským dětem pomáhají hlavně děti z českých škol a školek. Probíhají obvykle v prosinci či lednu v závislosti na sněhových podmínkách. V den, který je upřesněn, by se na všech zapojených školách, školkách či dalších přihlášených organizacích měly stavět sněhuláci. Cílem je postavit co nejvíce sněhuláků, přičemž forma pomoci organizaci Kola pro Afriku spočívá v tom, že se vybírá startovné za každého sněhuláka ve výši 50Kč. Všechny přihlášené školy zveřejňujeme, v průběhu akce jsou zveřejněny i fotky a získané finanční částky.