Navigace

Facebook

Obsah

Projekty

Vážení rodiče,

dovolte nám, abychom Vás souhrnně informovali o projektech, které v naší školce probíhají, ať již delší dobu nebo jsme do nich vstoupili v průběhu tohoto školního roku. U každého projektu uvádíme, jakým způsobem se angažujeme jako školka, jak se projekt charakterizuje sám, kde můžete získat další, podrobnější informace, případně jak nám můžete pomoci vy. Prosím, udělejte si chvilku času, jistě zde naleznete spoustu zajímavých informací. Vaše případná odezva pro nás bude velmi důležitá. Děkujeme. 

Projekty

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž
#

Laktea – mléko do škol

Do projektu jsme vstoupili v říjnu 2014. Abychom mohli dětem dopřát co nejzdravější a vyvážený jídelníček, nakupujeme některé mléčné výrobky za dotované ceny.

#

Loutky patří do školky

Krátce po otevření naší mateřské školy nás zaujal projekt Loutky do školky. Vidina získání krásného loutkového divadla nás okouzlila , a tak jsme se do projektu zapojili. Podmínkou získání divadla bylo napsat scénář a odehrát dvacet představení. Společnost Interbubak nám zapůjčila divadlo i s loutkami, a tak jsme mohli vymýšlet a hrát. Dětem se divadelní představení líbila, byl to pro ně nevšední zážitek.