Projekty

Vážení rodiče,

dovolte nám, abychom Vás souhrnně informovali o projektech, které v naší školce probíhají, ať již delší dobu nebo jsme do nich vstoupili v průběhu tohoto školního roku. U každého projektu uvádíme, jakým způsobem se angažujeme jako školka, jak se projekt charakterizuje sám, kde můžete získat další, podrobnější informace, případně jak nám můžete pomoci vy. Prosím, udělejte si chvilku času, jistě zde naleznete spoustu zajímavých informací. Vaše případná odezva pro nás bude velmi důležitá. Děkujeme.

Projekty

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž

Hravé lyžování

Do projektu Hravé lyžování ve Ski areálu Chotouň jsme se v roce 2016 zapojili počtvrté. Jedná se o 5-ti denní lyžařský kurz, kde výuku zajišťují kvalifikovaní lektoři. Náplní kurzu je skupinová výuka pro začátečníky a pokročilé, průměrně 6 dětí na lektora. Kurz probíhá v lyžařském parku pro děti a po zvládnutí oblouku a pluhu děti lyžují na veřejné sjezdovce s vlekem. Pokud nemáte vlastní lyžařské vybavení, je vše možné zapůjčit po dobu trvání kurzu v místní půjčovně. Pro převlékání a svačinky je připraven vyhřívaný prostor. Kurz je ukončen závody, které si děti vždy užívají a vzájemně si fandí. Spokojenost dětí a jejich neuvěřitelné pokroky na lyžích si můžete prohlédnout ve fotogalerii jak na fotkách, tak především na videích.