Bližší informace a možnost přihlášení najdete v šatně dětí.

Zájmové kroužky na školní rok 21019/2020:

Taneční kroužek s Jardou

Lektorem je skvělý tanečník Jarda Havelka, zakladatel taneční skupiny Dancing Crackers, se kterým již spolupracujeme delší dobu. Děti, které se přihlásí, se stanou členy taneční skupiny Dancing Crackers!

1. pololetí bylo zahájeno 23. 9. 2019.

Kroužek probíhá vždy v pondělí od 14.30 do 15.15 h.

Prosíme všechny rodiče, kteří své dítko nahlásili prostřednictvím přihlášky v šatně dětí, aby tak učinili ještě přes webové stránky www.dancingcrackers.cz. Po zadání přihlášky dostanou bližší informace k platbě e-mailem.

Zpívánky s tetou Lenkou

Lektorem je báječná Lenka Hamajdová, která je mimo jiné p. učitelkou na francouzském lyceu, učinkuje s hudebními programy ve školkách a mimo jiné hraje na několik hudebních nástrojů.

1. pololetí bude zahájeno ve středu 2. 10. 2019 a kroužek bude probíhat od 14.30 do 15.15 h.

Hravá keramika

Lektorkou je kreativní Markéta Lukáčová.

1. pololetí bude zahájeno ve čtvrtek 26. 9. 2019 a kroužek bude probíhat od 14.45 do 15.30 h.

Kutilská dílna

Velmi oblíbený kroužek pod vedením p. učitelky Jany Hornové. Kroužek bude zahájen začátkem listopadu. Bližší informace vám budou sděleny.